Eseménynaptár

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

Álláshirdetés

A Szekszárdi Közművelődési Szolgáltató Nonprofit Kft. pályázatot hirdet informatikus, üzemeltető munkatárs álláshely betöltésére.

Főbb feladatok:

  • Linux szerverek üzemeltetése (Debian, Ubuntu)
  • Hálózati infrastruktúra üzemeltetése (Mikrotik, Ubiquiti UniFi)
  • Felhasználók teljes körű támogatása (Windows telepítés és konfigurálás, nyomtató beállítás, szoftverspecifikus támogatás, számítógép összeszerelése, valamint üzembe helyezése, valamint egyéb support feladatok ellátása)
  • A társaság IP technológiát használó eszközeinek, rendszereinek menedzselése (telefonközpont, biztonsági és egyéb célú kamerarendszer, illetve rendezvénytechnikai eszközök)
  • Osztályspecifikus szoftverek telepítése, konfigurációja, karbantartása, frissítése, üzemeltetése, részvétel a szoftverekkel kapcsolatos egyéni munkafolyamatok elvégzésében
  • A társaság honlapjainak tartalomfeltöltése, szerkesztése, karbantartása, kapcsolódó feladatok ellátása (képszerkesztés, képfeldolgozás)
  • A Szekszárdi Közművelődési Szolgáltató Nonprofit Kft. irányítása alá tartozó Babits Mihály Kulturális Központ teljes jegyértékesítésének menedzselése, koordinálása, a jegypénztáros, valamint a kulturális szervező kollégákkal való együttműködés
  • A jegyrendszerbe feltöltött események, jegyeladások folyamatos figyelése, felmerülő problémák menedzselése
  • A különböző osztályok (gazdasági, kulturális) munkatársainak jegyértékesítéssel kapcsolatos igényeinek kiszolgálása, támogatása riportokkal, raportokkal, egyéb kimutatásokkal

A meghirdetett álláshelyhez tartozó elvárások:

  • Felsőfokú, szakirányú végzettség
  • Megbízhatóság
  • Csapatszellem
  • Jó problémamegoldó képesség
  • 90 napnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány
  • Hálózati ismeretek (IPv4, switching, routing, NAT, VLAN, DNS...stb.)
  • OpenVPN, Samba, Fail2ban, MSSQL, Mysql/Mariadb, mdadm, LVM, Bash, AWK, Python ismeretek
  • Levelezőrendszer üzemeltetése, karbantartása, fejlesztése, valamint kapcsolódó ismeretek (Postfix, Dovecot, ClamAV, Spamassassin, DNS, DKIM, DMARC, SPF)

Előny, de nem feltétel:

  • B kategóriás jogosítvány
  • Idegen nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Innovatív, lendületes munkakörnyezet
  • Bejelentett, határozatlan idejű munkaszerződés
  • Nagyfokú önállóság egy támogató környezetben
  • Tanulási, fejlődési lehetőség
  • Jól megközelíthető munkahely
  • Munkába járás támogatása

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő

Pozíció szintje: munkatárs/beosztott/alkalmazott

Foglalkoztatás időtartama: határozatlan idejű

Munkavégzés helye: Szekszárd

Jelentkezési határidő: 2021. január 31.

Fényképes önéletrajzot, motivációs levelet – bérmegjelöléssel együtt – a taborfi.gabor@szekszardagora.hu címre várjuk.

Bővebb információ Táborfi Gábor üzemeltetési osztályvezetőtől kérhető a 0620/428-63-55-ös telefonszámon.

up