Eseménynaptár

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

Álláshirdetés - Jegykezelő/ruhatáros

A Szekszárdi Közművelődési Szolgáltató Nonprofit Kft. pályázatot hirdet jegykezelő/ruhatáros álláshelyek betöltésére.

Főbb feladatok:

Jegykezelői feladatok

• a látogatók által megvásárolt jegyek érvényességének és valódiságának ellenőrzése, a szükséges látogatói információk nyújtása,
• a koronavírus elleni védettség igazolására szolgáló védettségi igazolvány ellenőrzése, az érkező vendégek ültetésének koordinálása
• az előadás kezdetén és végén gondoskodik a vendégek nézőtérre történő zavartalan ki- és bejutásának biztosításáról
• a belépőjeggyel nem rendelkező vendégeket visszairányítja a jegypénztárhoz,
• gondoskodik arról, hogy a nézőtéren csak a megfelelő belépőjeggyel rendelkező vendégek tartózkodhassanak,
• gondoskodik arról, hogy a nézőtéren a vendégek ételt és italt ne fogyasszanak,
• indokolt esetben a ruhatárat igénybe nem vevő vendégeket visszairányítja a ruha-tárba,
• köteles a nézőtéri fegyelmet biztosítani a rendezvény zavartalan lebonyolítása ér-dekében.

Ruhatárosi feladatok

• felelős az átvett ruhadarabok, táskák és egyéb tárgyak állagának megőrzéséért,
• ruhadarabok, táskák és egyéb tárgyak átvételekor jegyet/bilétát ad ki a tulajdonos-nak, visszaadáskor pedig a jegyet/bilétát átadó személy részére átadja a kabátot, táskákat, tárgyakat,
• az előadás időtartama alatt az átvett ruhadarabokért, táskákért és egyéb tárgyakért teljes anyagi felelősséggel tartozik,
• köteles betartani és betartatni az intézményre vonatkozó házirendet és tűzvédelmi előírásokat,
• beosztási helyét az utolsó ruhadarab, táska vagy egyéb tárgy kiadása után hagy¬hatja el

A meghirdetett álláshelyhez tartozó elvárások:

• 18 és 70 év közötti életkor
• minimum középfokú végzettség
• megbízhatóság
• jó problémamegoldó képesség
• ápolt megjelenés

Munkavégzés helye: Szekszárd

Jelentkezési határidő: 2021. május 15.

A fényképes önéletrajzot a kiss-horvath.andrea@szekszardagora.hu címre várjuk.
Bővebb információ Kiss-Horváth Andreától a 0620/428-63-74-es telefonszámon kérhető.

up